سزارین ایران توفان انتخابات ریاست جمهوری

سزارین: ایران توفان انتخابات ریاست جمهوری لغو سخنرانی وزش توفان قطع برق سید ابراهیم رئیسی کاندیدا

گت بلاگز اقتصادی سکوت و رکود بر بازار اقلام اساسی حاکم است

عضو اتحادیه مواد غذایی گفت: با توجه به کم کردن تقاضا رکود، سکوت و آرامش بر بازار حاکم هست.

سکوت و رکود بر بازار اقلام اساسی حاکم است

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، همه ساله در آستانه ماه رمضان قیمت اقلام اساسی با نوسانات قیمت روبروست و این درحالی است که مسئولان امر جهت حفظ آرامش بازار از ثبات قیمت ها خبر می دهند.
با وجود گذشت چند روز از شروع ماه رمضان بازار عمده فروشی کالای اساسی همچنان داغ است.

عبارات مهم : بازار

گزارشات میدانی از بازارعمده فروشان مولوی حاکی از آن است که قیمت هر کیلو برنج ایرانی ۸ تا ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان، نخود ۱۰ هزارتومان، لوبیا قرمز ۹ هزار و ۵۰۰ الی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، لوبیا چیتی ۱۰ الی ۱۱ هزار تومان، عدس ۶ تا ۹ هزار تومان، لیموعمانی ۲۲ تا ۲۴ هزار تومان، شکر ۳ هزار تومان، قند ۳ هزار و ۳۰۰ تومان و روغن ۵ کیلویی ۲۳ هزار تومان است.
حال جهت اطلاع از آخرین اوضاع بازار به سراغ عضو اتحادیه مواد غذایی می رویم تا از صحت و سقم قیمت ها با خبر شویم:
قاسمعلی حسنی عضو اتحادیه مواد غذایی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی با اشاره به اینکه رکود، سکوت و آرامش بر بازار حاکم هست، اظهار داشت: با توجه به کم کردن تقاضا اوضاع بازار عادی است.
وی با اشاره به اوضاع قیمت در ماه رمضان افزود: همه ساله ماه رمضان قیمت اقلام اساسی را تحت شعاع خود قرار می دهد، ولی در شرایط کنونی نوسان چشمگیری در بازار رخ نداده است.
حسنی در پاسخ به این پرسش که زمزمه هایی مبنی بر زیاد کردن قیمت روغن بعد از ماه رمضان به گوش می رسد، تصریح کرد: زیاد کردن قیمت روغن منوط به تایید شرکت حمایت است از این رو نمی توان در این باره آینده نگری کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازار | لوبیا | کشاورزی | ماه رمضان | اقتصادی | روغن نباتی | مواد غذایی | اقلام اساسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog